Meble

Meble pokojowe - Do produkcji mebli pokojowych z litego drewna stosujemy najczęściej takie gatunki drewna jak olcha, czereśnia, wiśnia czy brzoza, których strona wizualna sprawia, że meble otrzymują bardzo indywidualny wygląd. Wykorzystujemy także inne drewna - dąb i buk - wykazujące się wysoką wytrzymałością. Gatunki te wykorzystywane są jednocześnie przy produkcji krzeseł i stołów, gdzie sprawdzają się idealnie. Ważną cechą tak wykonanych mebli jest też ich niepowtarzalność i wyjątkowy charakter, będący często obiektem zazdrości znajomych i sąsiadów.

Meble sypialne - Sypialnia jest naszym najbardziej intymnym pomieszczeniem w domu lub mieszkaniu, miejscem gdzie osoby postronne nie mają dostępu. Nasza idealna sypialnia ma na pewno wpływ na nasz pozytywny humor w ciągu dnia. Warto pamiętać, że jest ona z reguły pierwszym pomieszczeniem od którego zaczynamy nasze codzienne funkcjonowanie. Poza łóżkiem, podstawowym i najważniejszym elementem mebli do sypialni, oferujemy także inne elementy zabudowy sypialni. Stolik nocny, toaletka dla kobiet czy komody oraz drobne elementy, będą mieć wyjątkowo istotny wpływ na całość. Zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej.

Zobacz przykładowe realizacje:

pliki/AMstolarz/zdjecia/Meble/188.jpgpliki/AMstolarz/zdjecia/Meble/1.jpgpliki/AMstolarz/zdjecia/Meble/28.jpgpliki/AMstolarz/zdjecia/Meble/33.jpg

KONTAKT

83-300 Łapalice
ul. Chmieleńska 21A

Tel. 604 605 976
arkadiusz@amstolarz.pl


Wyświetl większą mapę

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: r4y.pl